Tvari vasaros dienos

stovykla su IKEA

Ponas Tvarijonas kviečia!

Mažiesiems

Vilniaus

smalsuoliams

Visus smalsius 7–12 metų vaikus kviečiame į vasaros dienos stovyklą su IKEA, kur rimtas temas gvildensime žaismingai. Linksmas personažas Ponas Tvarijonas vaikams papasakos, iš kur atsiranda daiktai ir kur dingsta plastikas iš šiukšliadėžės, kodėl svarbu taupyti vandenį ir elektrą, kaip užsiauginti sliekų fermą ir daug kitų rimtų (ir nelabai) dalykų. Praleidę savaitę arba dvi su Ponu Tvarijonu, vaikai išmoks patys pasigaminti popieriaus, sužinos, kas yra „fika“ ir ką iš tiesų reiškia tas sudėtingai skambantis žodis – TVARUMAS.

 

Vaikai visą dieną praleis gryname ore, pušyne, didelėje aptvertoje teritorijoje. Čia augins savo miesto daržą, dūks lauke, eis pasivaikščioti į mišką. Stovyklautojų patogumui, gryname ore bus įrengtas palapinių miestelis – jaukiai įrengtose palapinėse vyks dalis užsiėmimų ir išdykausime lietingesnėmis dienomis.

Kiekvieną vaikų grupę prižiūrės du suaugusieji: pradinio ugdymo mokytojas ir jo padėjėjas.

Idėjos autorius

Tvarios stovyklos idėjos iniciatorius – IKEA, Švedijos mažmeninės baldų prekybos įmonė. Stovykla kuriama kartu su Demokratine mokykla.

Maitinimas

3 kartus per dieną stovyklautojai bus maitinami sveiku ir įvairiu maistu, kurį mūsų virtuvės šefė ruošia iš tvarių produktų ir čia pat, stovyklos darže, užaugintų gėrybių. Taip pat vaikus kasdien kviesime mėgautis tradicine „fika“ – švediška arbatos pertraukėle.

Stovyklos programa

Galite rinktis vieną iš dviejų stovyklos programų arba išbandyti abi:

Vieta

Grupės

Kaina

Kas savaitę renkame

7–12 metų vaikų grupes.

Vietų skaičius ribotas.

Demokratinė mokykla

Moksleivių g. 4, Vilniuje

118 € už savaitę

Kontaktai

El. paštas
stovykla@demokratinemokykla.lt 

 

Telefonas

8 5 260 8634