PAGRINDINĖ MOKYKLA

Mūsų pagrindinės mokyklos tikslas – kad įkvepiančioje, palaikančioje, iššūkių nestokojančioje aplinkoje mokiniai turėtų galimybę patirti: mokymosi magiją, kuri vyksta ne tik klasėje; nuoširdaus, pagarba ir pasitikėjimu grįsto žmogiško ryšio jėgą; savo unikalumą ir atsakomybę už tolimesnį tobulėjimą, kaip pamatus žengiant į kitą gyvenimo etapą.

Kiekvienas Demokratinėje mokykloje mokosi savo tempu, kad akademiniai rezultatai būtų ne tik tėvus džiuginantys, bet ir jį patį, o visų svarbiausia - kad įgytos žinios taptų realiai gyvenime pritaikomomis kompetencijomis.

Kasdieninė demokratija

Savaitiniuose mokyklos susirinkimuose sprendžiant įvairius klausimus vaikai ir suaugusieji turi po vieną balsą nepriklausomai nuo jų amžiaus ar statuso. Tokiu būdu vaikai realiai dalyvauja valdant mokyklą, labiau pasitiki savimi, ugdosi tokias svarbias gyvenimiškas kompetencijas, kaip kritinis mąstymas, viešasis kalbėjimas, atsakingumas, savarankiškumas, ir yra lygiaverčiai bendruomenės nariai. 

Miško mokykla

Pušyne įsikūrusi mokykla suteikia puikias sąlygas aktyvioms lauko edukacinėms veikloms, tarp kurių ir visiškai naujas riedlenčių-riedutininkų parkas. Mokyklos teritorijoje taip pat turime bendruomenės prižiūrimą daržą, lauko klasę, namelį medyje o svarbiausia – dideles erdves, skirtas žaisti! Kiekvieną savaitę rengiami žygiai į gamtą, kurių metu vaikai turi galimybę tyrinėti ir geriau pažinti natūralią aplinką, nurimti ir geriau išgirsti save bei kitus. Tikime, jog tai ne tik užtikrina sveiką ir laimingą vaikystę, bet ir deda pamatus tolimesniam darnios asmenybės vystymuisi. 

JKAL3020_Low
JKAL3011_Low
JKAL3009_Low
JKAL3090_Low
JKAL3102_Low
JKAL3570_Low

Savo tempu

Demokratinė mokykla sukurta vaikams, todėl ji prisitaiko prie vaiko poreikių, o ne atvirkščiai. Čia kiekvienas turi teisę mokytis savo tempu ir nebūti lyginamas su kitais. Mokykloje stengiamės kurti jaukią ir įkvepiančią aplinką, kuri atliepia kiekvieno vaiko raidą, jo intelektinius bei kūrybinius poreikius ir skatina siekti asmeninių bei komandinių iššūkių. Vaikų grupės nedidelės, todėl mokytojai turi galimybę artimai pažinti vaikus ir reaguoti į kiekvieno individualius poreikius, tad mokykloje gerai jaučiasi ir energingi ekstravertai, ir ramesniu tempu gyvenantys, ir augantys individualistai. 

Unikalios asmenybės

Demokratinės mokyklos tikslas – padėti vaikui atsiskleisti kaip unikaliai asmenybei ir ugdyti jo socialines kompetencijas bei esminius mokymosi įgūdžius, kurie leistų nuolat tobulėti ir save kurti visą gyvenimą. Tikimės, kad mūsų mokyklos vaikai bus pasitikintys savimi, savarankiški, gebės atstovauti sau ir išklaustyti kitus, mokės išsikelti asmeninius tobulėjimo tikslus ir kryptingai jų sieks.

JKAL3067_Low
JKAL2727_Low
JKAL2720_Low
JKAL2716_Low
JKAL2707_Low
JKAL2695_Low

2020 © VšĮ Demokratinė mokykla. Į. k. 303524897. A/S LT697044060008007661, SEB bankas