top of page
Online Learning

Kam skirta 
e-mokykla?

E-mokykla, arba nuotolinis ugdymas, yra galimybė mokytis iš bet kurios Lietuvos ar netgi pasaulio vietos. Demokratinė mokykla kviečia mokytis nuotolinėje klasėje tuos, kurie svajoja apie Demokratinę mokyklą, bet dėl tam tikrų priežasčių negali jos lankyti Vilniuje.

Jei gyvenate kitoje šalyje ar mieste, daug keliaujate ir ne visada galite atvykti į fizinę mokyklą, jei vaikas fizinėje mokykloje patiria socioemocinių/akademinių iššūkių ir ieškote saugesnės aplinkos – šiais atvejais kviečiame jungtis į nuotolinę klasę. 

Žinoma, kiekvienas šeimos atvejis yra unikalus, tad kviečiame užsiregistruoti pokalbiui ir aptarti visas detales individualaus susitikimo metu. 

Priėmimas

E-mokykloje kviečiame mokytis 3-6 kl. lankančius vaikus. 


Kaina:

  • 3-4 klasės - 320 Eur/ mėn.

  • 5-6 klasės - 360 Eur/ mėn.

Suformuotos virtualios pradinio ir pagrindinio ugdymo klasės mokosi „Microsoft Teams“ platformoje, kur vyksta pamokos, konsultacijos, užduočių atlikimas, gyvi pokalbiai, bendrų sprendimų priėmimas, projektinės veiklos bei klasės susirinkimai.

Doing Homework

Individualumas – galimybė kiekvienam vaikui tobulėti savo tempu ir formuotis unikaliai asmenybei. Nuotolinis ugdymas yra vienas iš būdų vaikui gauti tokį ugdymą, kuris geriausiai atitinka jo individualius poreikius.

Kaip DM vertybės atsispindi nuotoliniame
ugdyme?

Kurdami nuotolinio ugdymo programą, vadovaujamės tais pačiais principais, kaip ir Demokratinėje mokykloje.

Typing on the Computer

Kaip užtikrinama 
ugdymo kokybė
e-mokykloje
?

Ugdymo kokybė užtikrinama kaip ir įprastoje mokykloje - mokytojui vertinant vaiko pažangą, padedant jam ten, kur reikia pagalbos ir reguliariai reflektuojant tėvams apie vaiko pasiekimus. Tačiau primename, kad mokantis nuotoliniu būdu tėvų pagalba, ypač pradžioje, yra labai svarbi. 

Turite klausimų?

bottom of page