Institutas

Siekiant suteikti galimybę kiekvienam vaikui augti ir mokytis pritaikant esminius demokratinio ugdymo principus valstybinėse mokyklose, įkurtas Demokratinio ugdymo institutas (DUI). Institutas užsiima mokymais ir teikia konsultacijas valstybinėms mokykloms, čia dalinamasi sukaupta patirtimi, metodine medžiaga ir atliktais tyrimais.

Džiaugiamės pirmosiomis valstybinėmis mokyklomis, išdrįsusiomis eiti šiuo keliu – demokratinio ugdymo principus sėkmingai diegia Kauno Kazio Griniaus progimnazija, Panevėžio „Vyturio“ progimnazija ir Aukštelkės pagrindinė mokykla.

GALIMYBĖ TAVO MOKYKLAI

Mes tikime, jog kiekviena mokykla gali eiti demokratinio ugdymo keliu – jei tikrai to nori ir yra pasiryžusi keistis. Kiekvienos mokyklos situacija yra unikali, tad to paties tikslo link einama skirtingais keliais. Mums svarbiausia –  kuo geriau Jus pažinti. Tai padaryti padeda ir specialios anketos, ir atviri pokalbiai. Tik po šio etapo visi drauge sėdame diskutuoti, kuria kryptimi bus daromi pokyčiai, nuo ko realiausia pradėti. O tuomet… ilgai ir kantriai dirbame. Dideli pokyčiai visuomet reikalauja didelių pastangų. Bet mes tam ir susikūrėme, kad Jums padėtume!

Norite sužinoti, ar jūsų mokykla demokratiška? Norite diegti demokratinio ugdymo principus savo mokykloje? Susisiekite su mumis info@demokratinemokykla.lt