DEMOKRATINĖ MOKYKLA

Č I A  M O K O S I  L A I M I N G I  V A I K A I

MISIJA

Ugdyti autentišką žmogų, mylintį save, kitus ir supantį pasaulį bei siekiantį nuolat tobulėti. Akademinių rezultatų siekiame kūrybiškai, pasitelkdami inovatyvius ugdymo metodus ir patyriminę praktiką.

 

PRADINĖ MOKYKLA

Mokykla pušyne - mūsų palinkėjimas mažiesiems skubančios sostinės gyventojams. Laikas čia teka lėčiau - kad galėtume iki galo išsemti vaikystę ir pamilti gamtos teikiamas patirtis. Demokratinėje mokykloje vadovaujamės bendrojo ugdymo programomis, tačiau išlaikome pažadą vaikams - puoselėti jų unikalumą ir suteikti galimybę judėti pirmyn savo tempu, kūrybiškai kaupti akademines žinias ir vertingas gyvenimiškas patirtis.

 

Mūsų partneriai, iš kurių semiamės dešimtmečius skaičiuojančios gerosios ugdymo patirties,

 Didžiojoje Britanijoje veikiančios Park School ir Sands School.  

 

PAGRINDINĖ MOKYKLA

 Mūsų pagrindinės mokyklos tikslas – kad įkvepiančioje, palaikančioje, iššūkių nestokojančioje aplinkoje mokiniai turėtų galimybę patirti: mokymosi magiją, kuri vyksta ne tik klasėje; nuoširdaus, pagarba ir pasitikėjimu grįsto žmogiško ryšio jėgą; savo unikalumą ir atsakomybę už tolimesnį tobulėjimą, kaip pamatus žengiant į kitą gyvenimo etapą.

Kiekvienas Demokratinėje mokykloje mokosi savo tempu, kad akademiniai rezultatai būtų ne tik tėvus džiuginantys, bet ir jį patį, o visų svarbiausia - kad įgytos žinios taptų realiai gyvenime pritaikomomis kompetencijomis.

 

PRIĖMIMAS

2020/2021 m.m. priimame į priešmokyklinę ir 1-7 klases.

Priešmokyklinė grupė                                    260 Eur/ mėn.

Pradinė mokykla (1-4 klasės)                         360 Eur/ mėn.

Pagrindinė mokykla (5-8 klasės)                     400 Eur/ mėn.

Papildomos paslaugos: maitinimas, pavežimas autobusėliu į/ iš mokyklos.

NUOLAIDOS. Jei mokykloje mokosi keli tos pačios šeimos vaikai, antrojo vaiko mėnesiniam ugdymo įkainui taikoma -10%, trečiojo -30% nuolaida.​

Jei svarstote vaiką leisti į Demokratinę mokyklą, kviečiame registruotis pokalbiui, kurio metu turėsite galimybę geriau pažinti mūsų ugdymo modelį, komandą, aplinką ir gausite atsakymus į rūpimus klausimus.

 

BENDRAUKIME

ADRESAS: MOKSLEIVIŲ G. 4, VILNIUS, LT-02246

TEL: 8 5 260 8634  |  INFO@DEMOKRATINEMOKYKLA.LT

Šeimos gali naudotis pavežimo mokyklos autobusėliu paslauga​, tėvų iniciatyva šiuo metu pradėjo veikti ir vaikų palydėjimo traukiniu grupė, taip pat dalis šeimų bendradarbiauja dalindamiesi asmeniniais ekipažais. Plačiau apie atvykimą į/ iš mokyklą ir daug kitos naudingos informacijos rasite skiltyje DUK ir Demokratinės mokyklos Facebook paskyroje.

 

2020 © VšĮ Demokratinė mokykla. Į. k. 303524897. A/S LT697044060008007661, SEB bankas